Shimoda Core Unit Medium DSLR V2 -kameraosio, Parisian Nights

89,00 €
Varastossa
SKU
2458520214

Kuvaus:

Shimoda Core Unit Medium DSLR V2 -kameraosio, Parisian Nights on täydellinen valinta kaikille valokuvauksen harrastajille ja ammattilaisille, jotka etsivät luotettavaa ja monipuolista ratkaisua laitteidensa suojaamiseen ja järjestämiseen. Tämä kameran sisäosa sovittaa vaativatkin käyttäjät, sillä se on suunniteltu yhteensopivaksi esimerkiksi Shimoda Action X50 -repun kanssa.

Tämä tyylikäs Parisian Nights -väri tuo eleganssia ja modernia ilmettä kameraosiollenne ja takaa tyylikkään ulkonäön matkallasi. Kevyt ja kestävä alumiinirunko yhdistyy suojattuun EVA-laminaattirakenteeseen, mikä takaa optimaalisen suojan kameralle ja lisävarusteille. Oli kyseessä sitten peilitön kamera tai DSLR, tämä malli mukautuu vaivattomasti erilaisten laitteiden tarpeisiin, mukaan lukien akkukahvalliset rungot ja 70-200 mm f/2.8 objektiivit.

Kohokohdat:
  • Optimaalinen suojaus ja järjestettävyys EVA-laminaatin avulla
  • Tukee jopa kahta DSLR-kameraa ja viittä objektiivia
  • Helppo yhdistettävä muihin Shimoda-reppuihin ja rullalaukkujen malleihin
  • Kevyt, vain 0.61 kg, mikä ei lisää turhaa painoa varusteillesi

Hyödynnä saumaton integrointi ja organisaatiokyky, jonka Shimoda Core Unit Medium DSLR V2 -kameraosio tarjoaa. Se on ihanteellinen valinta kuvausretkille, joissa tarvitset luotettavan suojan ja selkeän asettelun laitteillesi. Koe huoleton liikkuminen ja tehokas työskentely tällä monipuolisella kamerasisuksella.

Lisätietoja
Ulkomitat29 x 30 x 17 cm
Sisämitat27 x 28 x 16 cm
Paino0.6 kg